#1 2010-06-08 23:07:12

 KittyKate

Admin i szefowa :3

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Wyrocznia

W swojej karierze w Shaiyi miałam 6 wyroczni.
Pierwszą wyrocznią był nm hybrid, który się do niczego nie nadawał, ani do walki ani do leczenia, mimo wszystko wywindowałam go na 51 lvl, po czym skasowałam.

Osobiście kiedy tworzę nm wyrocznię wkładam jedynie w wis, bo inaczej nm się do niczego innego nie nadaje.
Hm healera robię full wis lub alternatywnie 6 wis i 1 rec, co daje bardziej efektywne przeżywanie na pvp oraz w dungeonach
Hm battle wyrocznię 1 rec i 6 int, nie wkładam w wis, ponieważ z reguły wygodniej powkładać lapisy +mp lub wis lapisy
Um healer build, według mnie najlepszy jest 2 rec 7 wis, choć zdarza mi się ostatnio wkładać dodatkowy 1 rec, czyli 3 rec 6 wis. Kiedy posiada się um'a chodzi przede wszystkim o leczenie i przeżycie, bo chyba nikt nie ma ochoty wydawać krocia na res runki.
Um battle wyrocznię build, mam taki sam, jednak zamiast wis wkładam int. 

Jednakże podam dodatkowo możliwe buildy które są polecane przez osoby które grały ho ho ho albo i dłużej

Poziom NORMAL (+5 punktów na każdy poziom)

+5 INT [Wyrocznia do walki]
+5 WIS [Uzdrowiciel]

Poziom HARD (+7 punktów na każdy poziom)

+7 INT [Wyrocznia do walki]
+7 WIS [Uzdrowiciel]

Poziom Ultimate

+5 WIS, +4 REC [Wyrocznia na PVP, nie da się tak łatwo zabić, trzeba inwestować w lapisy REC i WIS]
+7 WIS, +2 REC [Healer, również niezbyt łatwy do zabicia]
+9 INT [Bardzo silna wyrocznia do walki, miażdżąca wręcz.]
+9 WIS [Świetny uzdrowiciel do na przykład bossów]


"Kitty... Może tu i jest burdel, ale wszystkie k...wy wyemigrowały ;/"

Offline

 

#2 2010-06-09 12:20:21

DarkWolf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wyrocznia

ostatnio na serverach pojawił się nowy bulid Oracla <wyroczni> dex Oracl wymagane minimum 600 dexa <ale nie wiem jak się sprawdza w boju nie testowałem nigdy>


Zanurzam palec wskazujący w wodnistej krwi waszego bezsilnego, szalonego odkupiciela i piszę nad jego rozdarta cierniem brwią: PRAWDZIWY książę zła - król niewolników!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpggryf.pun.pl www.allgoals.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.radiamuzykayeah.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl